Aktuality

Životopis

Moje pracovní kariéra je velmi pestrá.
Přes všechny peripetie pracovního života mohu říci „ vším, čím jsem byla, byla jsem ráda“ Všechny zkušenosti, špatné i dobré jsem využila.

Do r. 1989 jsem pracovala na různých pozicích ve společnosti Škoda Praha, která stavěla elektrárny doma i po celém světě. Výzva převzít po sametové revoluci pozici Personální ředitelky byla lákavá, věděla jsem, že se musím naučit něco nového. Výhoda byla, že zaměření a obsah oboru péče o lidi a jejich rozvoj se stejně musel změnit od základu, takže jsme všichni, současní i noví personalisti, stáli na startovní čáře.
Musela jsem si doplnit vzdělání zaměřené na řízení firem a řízení lidských zdrojů, absolvovala jsem 3,5 letý MBA program a Sheffield Halam School.

Mám manažerské zkušenosti a zkušenosti s řízením lidských zdrojů z řady různých firem a odvětví: Škoda Praha, Nemocnice Na Homolce, Pražská teplárenská, poradenské firmy PA Consulting a DCI, firma SCHENKER.
Pro metodu koučování jako metodu profesního i osobního rozvoje člověka jsem se rozhodla na základě svého letitého snažení při rozvoji manažerů.
Na podkladě výsledků 18ti letých zkušeností v práci s manažery považuji koučink za nejefektivnější způsob rozvoje lidí. Pozitivní zpětná vazba koučovaných můj názor jen podporuje.
V r. 2009 jsem se dobrovolně a po dohodě rozhodla opustit vrcholový manažerský business a začít novou kapitolu života – jako kouč a mentor.
V r. 2010 jsem dokončila Intenzivní Trénink Koučů RSC (Results Coaching Systém), v r 2011 tréninky z Programu následného vzdělávání koučů RCS ‐ intuitivní koučink, nástroje kouče. Přihlásila jsem se do programu získání mezinárodní akreditace ACC.

Mám za sebou již řadu koučinků s pozitivní zpětnou vazbou. Uvědomila jsem si, že díky mým profesním zkušenostem je velmi oceňována i moje role jako mentora.

Jako kouč nabízím empatii, zkušenosti a porozumění při dosahování cílů, při řízení firem a lidí.

Zuzana Hönigová - profesní profil
Vzdělání ČVUT, elektrotechnická fakulta - ekonomika a řízení energetiky (1968 - 1973)
Sheffield Hallam University - Master of Business Administration (1992 - 1996)
Kurzy Universita Karlova - právnická fakulta: postgraduál: hospodářské a pracovní právo (1982)
NOSTA HERTZ - koordinátor zavádění Demingovy filosofie totální kvality (TQM, 1991-2)
Management Centre Europe (Brusel): Benchmarking v lidských zdrojích (1996)
Intenzivní trénink koučů RSC (2010)
Zaměření Celá škála personálních činností - audity, firemní kultura, Assessment Centra, popisy pracovních pozic, systémy hodnocení, motivační programy, identifikace tréninkových a vzdělávacích potřeb, BSC, EFQM apod. Koučink, mentorink
Praxe Škoda Praha a.s. - personální ředitelka 2 roky, (předtím cca 20 let v nejrůznějších pozicích)
Nemocnice Na Homolce - vedoucí personálního útvaru (2 roky)
Pražská teplárenská a.s.- personální ředitelka (3 roky)
PA Consulting - konzultant (0,5 roku)
DCI, s.r.o.- konzultantka a ředitelka (5 let)
Schenker, spol.s r.o. personální ředitelka , (5,5 roku)
Schenker, spol s r.o. DPČ: od 1/2010 – 3/2012 manažer grantového projektu ESF
kouč dle RSC - 8/2010 -


Neváhejte mě
kontaktovat


Zuzana Hönigová

724 131 458
315 695 803

zuzanahonigova@seznam.cz

Jana Palacha 468/52
278 01 Kralupy n. Vlt.