Aktuality

Reference

Na vyžádání vám sdělím kontakty k jednotlivými referencím.Spolupráci s p. Zuzanou Hönigovou musím opravdu pochválit. Umí rychle vytvořit přátelské prostředí plné vzájemné důvěry a přitom se nevzdat zaměření na společně stanovené cíle. Důsledně hlídá strukturu jednotlivých sezení, zároveň se však nebojí krátce odbočit a hledat další doplňující témata, která umožní prozkoumat vzájemné souvislosti z jiného úhlu pohledu. Výsledkem spolupráce pak nejsou jen nalezená řešení a pochopení jednotlivých situací, ale především změny trvalé - ve mně samém, v mém přístupu, v motivaci i ve způsobu, jakým o věcech uvažuji...To vše navíc v příjemné atmosféře, takže se člověk na další sezení vyloženě těší.

Jan Štráfelda, jednatel, Adaptic, s.r.o.

Hodnocení kouče Z.H.

 • Velký zájem a nasazení
 • Důkladná příprava
 • Pomohla mi k dosažení důležitého cíle.
 • Zažil jsem novou etapu sebepozorování.
 • Jiří Čermák, makléř na volné noze


  Koučink mě dovedl k objevení nových pohledů na řešení problémů a tak mě otevřel nové cesty k řešení. Naučil mně systematicky přistupovat k řešení problémů a spojovat a využívat vhodné souvislosti.

  Ing. M Volfíková, HR manažerka

  Vlastní řešení a dosažení cílů má propracovanou metodiku a je založeno na aktivní účasti účastníka. Ten sám se snaží, aby cíle dosáhl. To je hlavní přednost koučinku, tj. probuzení aktivity. Dalším přínosem koučinku je to, že skutečně vede – koučuje k myšlení, řízení sama sebe a dodržování plánů a slibů.

  J. Volfík, Controlling manager


  Neváhejte mě
  kontaktovat


  Zuzana Hönigová

  724 131 458
  315 695 803

  zuzanahonigova@seznam.cz

  Jana Palacha 468/52
  278 01 Kralupy n. Vlt.